POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


   
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Odbywające się online
 
 
24-09-2022     - 31-10-2022  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Teatr KTO ogłasza repertuar rozpoczynający sezon 22/23 i proponuje specjalną cenę biletów w przedsprzedaży do końca sierpnia
ZAPRASZA
Teatr KTO
ul. Zamoyskiego 50
30 - 523 Kraków

Rezerwacja biletów, obsługa widza, kasa:
tel. +48 12 633 89 47
http://teatrkto.pl/
rezerwacja@teatrkto.pl
miejsce:
Teatr KTO
ul. Zamoyskiego 50, Kraków
19.00
» Teatr
To będzie mocny początek sezonu teatralnego na krakowskim Podgórzu. Zaledwie rok temu wszystkich Widzów zachwycił wspaniały budynek nowej siedziby teatru, na którego otwarcie Jerzy Zoń wraz z artystami z całej Europy przygotował spektakularne widowisko. W kolejnych miesiącach na scenie KTO prezentowane były spektakle twórców związanych z instytucją, jak również zapraszane w ramach projektu „Teatr KTO otwarty na świat”. Wystąpił m.in. francuski performer Olivier de Sagazan, Fred Teppe Company, Stanisław Linowski i Łukasz Szczepanowski w spektaklu „Kwadrat”, czy jedni z najzdolniejszych tancerzy młodego pokolenia prezentując „Sticky Fingers Club”.

Kolejny sezon 22/23 zapowiada się równie ciekawie

Inauguracja nowego sezonu artystycznego zbiega się z obchodami Jubileuszu 45-lecia Teatru KTO, który świętować będziemy we wrześniu premierą Jerzego Zonia pt. „ARCADIA” – seans lamentacyjny bez słów. Inspiracją do powstania przedstawienia stała się twórczość poetycka Tadeusza Różewicza, w szczególności poemat „Zielona róża” i „Et in Arcadia ego”. Na kolejne spektakle Widzowie zostaną zaproszeni 13, 14 i 15 października. Bilety dostępne są już na stronie oraz w kasie teatru.

DO KOŃCA SIERPNIA (DO 31.08.) TEATR KTO PROPONUJE SPECJALNĄ CENĘ BILETÓW NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE: 40 ZŁ.

Do wyboru mamy bardzo szeroki repertuar:

Wrzesień >>> https://teatrkto.pl/repertuar-wrzesien-2022/

Październik >>> https://teatrkto.pl/repertuar-pazdziernik-2022/

Bilety >>> https://bilety.teatrkto.pl/

Kasa Teatru KTO przy ul. Zamoyskiego 50 czynna jest od poniedziałku do piątku w g. 9.00-16.00, telefon: 12 633 89 47.

W nowym sezonie Teatr KTO będzie kontynuował nurt prezentowania najciekawszych zjawisk teatru offowego, dlatego drugim mocnym akcentem na początek będzie prezentacja spektaklu „UNBODY” grupy HERTZ HAUS – zwyciężczynie tegorocznego konkursu „The Best OFF” wystąpią tylko raz 24 września o g. 19.00. Tancerki kreują własną estetykę, korzystając z tańca współczesnego, fizycznego, improwizacji i działań performatywnych. Projekt jest studium ciała, rozłożeniem go na czynniki i swoistą dekonstrukcją.
W październiku w Teatrze KTO zobaczycie również takie klasyki jak „Audiencja III, czyli Raj Eskimosów” Bogusława Schaeffera oraz „Salon odnowy” z Kamilą Klimczak, Arturem Dziurmanem i Wojciechem Czarnotą. Obydwa spektakle dzięki doskonałym tekstom i gwiazdorskiej obsadzie są wirtuozerią w swej prostocie. Zaskakują wartką i nieprzewidywalną akcją oraz świetnie skomponowanymi dowcipnymi dialogami. Ponadto w „Audiencji” Widzów porwą nie tylko improwizacje aktorskie, ale i muzyczne… Muzyka na żywo w teatrze – zawsze na tak!

Ponadto w październiku na scenie KTO zobaczyć będzie można uwielbianych „Słonecznych chłopców”, genialnie wykreowanych przez Leszka Piskorza i Jacka Stramę, „Stroiciela grzebieni” z Maciejem Słotą i Elżbietą Firek oraz spektakl - performans „Raport panika” Artiego Grabowskiego.

W nowym sezonie ważne miejsce w planach repertuarowych Teatru KTO znów zajmują dzieci. Każda niedziela jest dedykowana właśnie im. O g. 12.00 spotykać się będę z Jolą Kogut i Moniką Kiwak w Klubie Twórczych Odkryć (warsztaty „Co czuje umysł?” i „Co czuje ciało?”), a o g. 16.00 na scenie czekać na nie zawsze będzie bajka.
https://teatrkto.pl/
https://bilety.teatrkto.pl/
Miejsce:
Teatr KTO
ul. Zamoyskiego 50, Kraków
Godz.
19.00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury